J L Sorenson 

Indoor Triathlon

January 19, 2013

  Herriman, Utah

chronotrack

IF YOU HAVE ANY QUESTIONS ABOUT THE TIMING & RESULTS,
PLEASE CONTACT SID@CCRTiming.com

 

Adult Awards

Kids-Boys-Girls

Overall Males

Overall Kids

Overall Females

Age Groups

 

 

 

 

 

 

   Adult Awards   

                                       
                                                               OVERALL MALES

Place Name Div City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run No.
===== ========================== ===== =================== ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Nathan Dressel M2529 Flagstaff AZ 32:52 3:09 0:35 16:28 0:21 12:21 1
2 Mitchell Collins M1924 Eden UT 33:36 3:18 0:50 16:21 0:18 12:51 3
3 Jackie Muterspaugh M4044 South Jordan UT 35:40 3:52 0:46 16:50 0:23 13:52(18laps)8
4 Xavier Lucio M3034 Herriman UT 36:12 4:30 0:54 16:19 0:51 13:39 73
5 Kyle Moore M3539 South Jordan UT 36:43 3:25 0:40 16:16 0:21 16:04 6
6 Billy Howe M4044 South Jordan UT 36:56 3:36 1:03 16:44 0:22 15:13 12
7 David Whittekiend M4549 Hollady UT 37:15 4:18 1:47 16:31 1:00 13:40 33
8 Peter Iccabazzi M4044 Murray UT 37:20 3:42 0:52 16:15 0:22 16:10 9
9 Jeff Sauzeat M3539 Draper UT 38:24 5:58 1:00 16:40 1:17 13:31 46
10 Russell Gerrard M3539 Holladay UT 38:30 3:54 1:13 16:57 0:26 16:02 11

OVERALL FEMALES

1 Emma Chandler F2529 Slc UT 40:50 3:34 1:41 16:23 0:23 18:51 13
2 Susan Banfill F2529 Saratoga Springs UT 44:46 5:35 1:07 20:16 0:46 17:03 40
3 Tedi Smith F4044 Herriman UT 44:54 5:10 0:58 17:42 0:35 20:32 34
4 Lisa Bagely F5054 West Jordan UT 45:10 4:44 2:01 18:08 0:32 19:47 20
5 Page Hayes F3539 Draper UT 45:20 5:07 1:52 19:01 0:30 18:52 17
6 Mecayla Ramsey F1924 South Jordan UT 47:43 3:52 2:15 19:26 0:32 21:40 2
7 Karee Nicholson F3034 Herriman UT 48:04 7:04 1:10 20:07 1:11 18:33 70
8 Brinley Weaver F0114 South Jordan UT 48:27 4:50 1:26 18:09 0:30 23:34 18
9 Sydney Hawes F1518 Herriman UT 49:43 4:10 1:31 20:54 0:29 22:41 14
10 Kristen Cockrell F3539 Riverton UT 50:21 6:16 2:03 19:06 1:26 21:32 67




                                            



   Overall Males  

                                                                                                           

Place Name City/state Div Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Bib#
===== ========================== =================== ===== ========= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Nathan Dressel Flagstaff AZ M2529 32:52 3:09 0:35 16:28 0:21 12:21 1
2 Mitchell Collins Eden UT M1924 33:36 3:18 0:50 16:21 0:18 12:51 3
3 Jackie Muterspaugh South Jordan UT M4044 35:40 3:52 0:46 16:50 0:23 13:52(18laps)8
4 Xavier Lucio Herriman UT M3034 36:12 4:30 0:54 16:19 0:51 13:39 73
5 Kyle Moore South Jordan UT M3539 36:43 3:25 0:40 16:16 0:21 16:04 6
6 Billy Howe South Jordan UT M4044 36:56 3:36 1:03 16:44 0:22 15:13 12
7 David Whittekiend Hollady UT M4549 37:15 4:18 1:47 16:31 1:00 13:40 33
8 Peter Iccabazzi Murray UT M4044 37:20 3:42 0:52 16:15 0:22 16:10 9
9 Jeff Sauzeat Draper UT M3539 38:24 5:58 1:00 16:40 1:17 13:31 46
10 Russell Gerrard Holladay UT M3539 38:30 3:54 1:13 16:57 0:26 16:02 11
11 Josh Andra Herriman UT M3034 39:08 4:03 0:50 17:12 0:50 16:15 71
12 Jeffrey Krotosky Cedar Hills UT M3034 39:26 4:27 0:59 16:45 0:58 16:19 37
13 Juergen Korbanka Herriman UT M4549 39:39 4:38 1:40 16:37 0:28 16:18 72
14 Brenden White Draper UT M4549 40:16 3:58 0:53 16:23 0:45 18:19 5
15 Ron Glenn Herriman UT M4549 40:50 5:31 1:40 16:19 0:27 16:54 31
16 Jake Mabey Provo UT M2529 41:03 3:38 1:08 16:53 0:24 19:02 4
17 Matt Lafrance Tooele UT M2529 41:03 5:03 2:34 18:41 0:23 14:25 50
18 Preston Ednie Salt Lake City UT M3539 41:09 4:03 1:56 16:49 0:27 17:57 15
19 Karl Zabel Riverton UT M3034 41:20 5:48 1:45 17:59 0:30 15:19 24
20 Travis Iverson South Ogden UT M3539 41:44 4:25 1:19 17:29 0:34 17:58 59
21 Tom Rose South Jordan UT M4044 42:15 4:29 2:21 16:36 0:33 18:16 36
22 Chris Raemer Herriman UT M3539 42:33 3:41 2:22 17:39 0:46 18:06 45
23 Reed Blackburn Draper UT M3034 43:08 5:42 2:10 18:03 0:33 16:41 42
24 Garrett Snyder Taylorsville UT M2529 45:24 5:22 3:18 19:25 0:31 16:50 35
25 Ken Ames South Jordan UT M4549 45:27 3:53 1:34 17:45 0:32 21:45 7
26 Bryan Nicholson Herriman UT M3539 45:51 6:36 1:55 16:59 1:02 19:21 68
27 Mike Bridge West Valley UT M3539 46:51 7:51 2:37 18:28 0:32 17:25 64
28 Robert Castro Draper UT M5054 46:53 4:21 1:52 16:54 0:26 23:21 16
29 Ethan Weaver South Jordan UT M0114 47:16 8:20 1:31 14:52 0:37 21:58 63
30 Brian Paul Sandy UT M4044 47:50 7:43 1:45 16:49 0:35 21:01 69
31 Logan Weaver South Jordan UT M0114 48:10 4:49 1:29 21:43 0:27 19:45 19
32 Brad Sorensen Salt Lake City UT M1924 48:14 6:56 3:29 18:51 0:58 18:03 65
33 Michael Kidwell West Jordan UT M3539 48:19 5:20 1:58 17:40 0:35 22:47 38
34 Devin Hathaway Herriman UT M4549 48:29 6:49 4:00 17:34 0:29 19:38 66
35 Greg Hendricks Riverton UT M3539 48:32 7:45 2:36 17:29 0:34 20:09 75
36 Josh Hendryx Draper UT M3034 48:55 4:14 3:45 21:33 0:45 18:41 79
37 Scott Frasard Midvale UT M4044 49:37 5:09 2:17 20:43 0:32 20:57 61
38 Jackson Hawes Herriman UT M0114 50:32 4:12 1:27 23:30 0:32 20:54 32
39 Jeromy Wilson Draper UT M3034 51:44 5:12 2:16 19:57 0:40 23:40 44
40 Joshua Wheeler Draper UT M2529 53:07 5:47 2:31 18:17 0:35 25:59 58
41 Bradley Castro Draper UT M0114 53:14 5:18 1:45 21:22 0:31 24:20 39
42 Andrew Walker Salt Lake City UT M2529 53:18 9:39 2:53 17:55 0:29 22:24 60




 

 

 

   Overall Females   

Place Name                       City/state          Div   Total     Swim    Trans1  Bike    Trans2     Run  Bib#  
===== ========================== =================== ===== ========= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Emma Chandler Slc UT F2529 40:50 3:34 1:41 16:23 0:23 18:51 13
2 Susan Banfill Saratoga Springs UT F2529 44:46 5:35 1:07 20:16 0:46 17:03 40
3 Tedi Smith Herriman UT F4044 44:54 5:10 0:58 17:42 0:35 20:32 34
4 Lisa Bagely West Jordan UT F5054 45:10 4:44 2:01 18:08 0:32 19:47 20
5 Page Hayes Draper UT F3539 45:20 5:07 1:52 19:01 0:30 18:52 17
6 Mecayla Ramsey South Jordan UT F1924 47:43 3:52 2:15 19:26 0:32 21:40 2
7 Karee Nicholson Herriman UT F3034 48:04 7:04 1:10 20:07 1:11 18:33 70
8 Brinley Weaver South Jordan UT F0114 48:27 4:50 1:26 18:09 0:30 23:34 18
9 Sydney Hawes Herriman UT F1518 49:43 4:10 1:31 20:54 0:29 22:41 14
10 Kristen Cockrell Riverton UT F3539 50:21 6:16 2:03 19:06 1:26 21:32 67
11 Jade Baker Provo UT F0114 50:39 6:24 2:23 19:47 0:27 21:40 62
12 Kelli Bramble Salt Lake City UT F3034 50:42 6:05 1:45 19:05 0:31 23:18 41
13 Ann Dubosky Draper UT F5054 51:24 6:39 1:49 19:38 0:31 22:48 43
14 Linda Holland Herriman UT F3539 51:56 6:42 2:20 18:30 0:30 23:56 76
15 Laura Rosqvist Kaysville UT F4549 52:01 5:24 3:36 21:36 0:39 20:48 78
16 Sarah Walker Salt Lake City UT F2529 52:59 6:48 2:44 20:45 0:35 22:10 47
17 Jacquelyn Hall Lehi UT F2529 53:42 4:44 1:33 21:38 0:38 25:09 29
18 Diane Owen Riverton UT F3034 58:00 4:13 1:26 27:14 1:11 23:58 30
19 Maria Narayan West Jordan UT F2529 58:47 4:23 2:43 23:17 1:43 26:43 22
20 Amber Krommenhoek South Jordan UT F3539 1:01:23 4:13 1:50 27:11 0:40 27:31 10
21 Karla Hendricks Riverton UT F3034 1:14:25 8:24 2:04 25:42 1:17 37:01 57

 

 

 

  Age Groups   

                                       

MALE AGE GROUP: 1 - 14
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Ethan Weaver 7 South Jordan UT 47:16 8:20 1:31 14:52 0:37 21:58 63
2 Logan Weaver 10 South Jordan UT 48:10 4:49 1:29 21:43 0:27 19:45 19
3 Jackson Hawes 13 Herriman UT 50:32 4:12 1:27 23:30 0:32 20:54 32
4 Bradley Castro 14 Draper UT 53:14 5:18 1:45 21:22 0:31 24:20 39

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
1 Brinley Weaver 11 South Jordan UT 48:27 4:50 1:26 18:09 0:30 23:34 18
2 Jade Baker 12 Provo UT 50:39 6:24 2:23 19:47 0:27 21:40 62

MALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====

FEMALE AGE GROUP: 15 - 18
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Sydney Hawes 15 Herriman UT 49:43 4:10 1:31 20:54 0:29 22:41 14

MALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Mitchell Collins 19 Eden UT 33:36 3:18 0:50 16:21 0:18 12:51 3
2 Brad Sorensen 22 Salt Lake City UT 48:14 6:56 3:29 18:51 0:58 18:03 65

FEMALE AGE GROUP: 19 - 24
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Mecayla Ramsey 19 South Jordan UT 47:43 3:52 2:15 19:26 0:32 21:40 2

MALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Nathan Dressel 28 Flagstaff AZ 32:52 3:09 0:35 16:28 0:21 12:21 1
2 Jake Mabey 29 Provo UT 41:03 3:38 1:08 16:53 0:24 19:02 4
3 Matt Lafrance 29 Tooele UT 41:03 5:03 2:34 18:41 0:23 14:25 50
4 Garrett Snyder 29 Taylorsville UT 45:24 5:22 3:18 19:25 0:31 16:50 35
5 Joshua Wheeler 28 Draper UT 53:07 5:47 2:31 18:17 0:35 25:59 58
6 Andrew Walker 27 Salt Lake City UT 53:18 9:39 2:53 17:55 0:29 22:24 60

FEMALE AGE GROUP: 25 - 29
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Emma Chandler 25 Slc UT 40:50 3:34 1:41 16:23 0:23 18:51 13
2 Susan Banfill 26 Saratoga Springs UT 44:46 5:35 1:07 20:16 0:46 17:03 40
3 Sarah Walker 25 Salt Lake City UT 52:59 6:48 2:44 20:45 0:35 22:10 47
4 Jacquelyn Hall 26 Lehi UT 53:42 4:44 1:33 21:38 0:38 25:09 29
5 Maria Narayan 27 West Jordan UT 58:47 4:23 2:43 23:17 1:43 26:43 22

MALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Xavier Lucio 31 Herriman UT 36:12 4:30 0:54 16:19 0:51 13:39 73
2 Josh Andra 32 Herriman UT 39:08 4:03 0:50 17:12 0:50 16:15 71
3 Jeffrey Krotosky 30 Cedar Hills UT 39:26 4:27 0:59 16:45 0:58 16:19 37
4 Karl Zabel 33 Riverton UT 41:20 5:48 1:45 17:59 0:30 15:19 24
5 Reed Blackburn 31 Draper UT 43:08 5:42 2:10 18:03 0:33 16:41 42
6 Josh Hendryx 32 Draper UT 48:55 4:14 3:45 21:33 0:45 18:41 79
7 Jeromy Wilson 34 Draper UT 51:44 5:12 2:16 19:57 0:40 23:40 44

FEMALE AGE GROUP: 30 - 34
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Karee Nicholson 33 Herriman UT 48:04 7:04 1:10 20:07 1:11 18:33 70
2 Kelli Bramble 32 Salt Lake City UT 50:42 6:05 1:45 19:05 0:31 23:18 41
3 Diane Owen 30 Riverton UT 58:00 4:13 1:26 27:14 1:11 23:58 30
4 Karla Hendricks 32 Riverton UT 1:14:25 8:24 2:04 25:42 1:17 37:01 57

MALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Kyle Moore 37 South Jordan UT 36:43 3:25 0:40 16:16 0:21 16:04 6
2 Jeff Sauzeat 39 Draper UT 38:24 5:58 1:00 16:40 1:17 13:31 46
3 Russell Gerrard 36 Holladay UT 38:30 3:54 1:13 16:57 0:26 16:02 11
4 Preston Ednie 37 Salt Lake City UT 41:09 4:03 1:56 16:49 0:27 17:57 15
5 Travis Iverson 35 South Ogden UT 41:44 4:25 1:19 17:29 0:34 17:58 59
6 Chris Raemer 37 Herriman UT 42:33 3:41 2:22 17:39 0:46 18:06 45
7 Bryan Nicholson 35 Herriman UT 45:51 6:36 1:55 16:59 1:02 19:21 68
8 Mike Bridge 35 West Valley UT 46:51 7:51 2:37 18:28 0:32 17:25 64
9 Michael Kidwell 36 West Jordan UT 48:19 5:20 1:58 17:40 0:35 22:47 38
10 Greg Hendricks 35 Riverton UT 48:32 7:45 2:36 17:29 0:34 20:09 75

FEMALE AGE GROUP: 35 - 39
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Page Hayes 36 Draper UT 45:20 5:07 1:52 19:01 0:30 18:52 17
2 Kristen Cockrell 36 Riverton UT 50:21 6:16 2:03 19:06 1:26 21:32 67
3 Linda Holland 35 Herriman UT 51:56 6:42 2:20 18:30 0:30 23:56 76
4 Amber Krommenhoek 35 South Jordan UT 1:01:23 4:13 1:50 27:11 0:40 27:31 10

MALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Jackie Muterspaugh 43 South Jordan UT 35:40 3:52 0:46 16:50 0:23 13:52 8
2 Billy Howe 41 South Jordan UT 36:56 3:36 1:03 16:44 0:22 15:13 12
3 Peter Iccabazzi 42 Murray UT 37:20 3:42 0:52 16:15 0:22 16:10 9
4 Tom Rose 43 South Jordan UT 42:15 4:29 2:21 16:36 0:33 18:16 36
5 Brian Paul 40 Sandy UT 47:50 7:43 1:45 16:49 0:35 21:01 69
6 Scott Frasard 40 Midvale UT 49:37 5:09 2:17 20:43 0:32 20:57 61

FEMALE AGE GROUP: 40 - 44
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Tedi Smith 40 Herriman UT 44:54 5:10 0:58 17:42 0:35 20:32 34

MALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 David Whittekiend 46 Hollady UT 37:15 4:18 1:47 16:31 1:00 13:40 33
2 Juergen Korbanka 49 Herriman UT 39:39 4:38 1:40 16:37 0:28 16:18 72
3 Brenden White 47 Draper UT 40:16 3:58 0:53 16:23 0:45 18:19 5
4 Ron Glenn 45 Herriman UT 40:50 5:31 1:40 16:19 0:27 16:54 31
5 Ken Ames 47 South Jordan UT 45:27 3:53 1:34 17:45 0:32 21:45 7
6 Devin Hathaway 45 Herriman UT 48:29 6:49 4:00 17:34 0:29 19:38 66

FEMALE AGE GROUP: 45 - 49
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Laura Rosqvist 46 Kaysville UT 52:01 5:24 3:36 21:36 0:39 20:48 78

MALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Robert Castro 52 Draper UT 46:53 4:21 1:52 16:54 0:26 23:21 16


FEMALE AGE GROUP: 50 - 54
Place Name Age City/state Total Swim Trans1 Bike Trans2 Run Penalty No.
===== ========================== === =================== ========= ======= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Lisa Bagely 51 West Jordan UT 45:10 4:44 2:01 18:08 0:32 19:47 20
2 Ann Dubosky 52 Draper UT 51:24 6:39 1:49 19:38 0:31 22:48 43


 

 

 

   Kids - Boys - Girls   

                          OFFICIAL RESULTS BY SEX - KIDS RACE

MALE AGE GROUP: 1 - 14
Place Name Age City/state Total No.
===== ========================== === =================== ========= =====
1 Hunter Ramsey 12 South Jordan UT 18:10 97
2 Greer Bleyl 10 Salt Lake City UT 18:11 85
3 Gary Hendricks 9 Riverton UT 23:46 104
4 Taylor Gerrard 8 Holladay UT 25:29 103
5 Sam Gallegos 10 Herriman UT 26:21 101

FEMALE AGE GROUP: 1 - 14
1 Hannah Hilton 11 Salt Lake City UT 20:29 91
2 Sage Jensen 11 Riverton UT 21:02 94
3 Beverly Jones 11 South Jordan UT 22:21 88
4 Ellie Raulinaitis 9 Riverton UT 22:41 95
5 Sarah Gill 8 South Jordan UT 24:05 86
6 Peyton Ming 9 Riverton UT 24:06 96
7 Hannah Steere 11 South Jordan UT 24:29 87
8 Paige Michaels 10 Draper UT 24:50 98
9 Madison Michaels 12 Draper UT 25:35 92
10 Sienna Hathaway 12 Herriman UT 26:25 90
11 Holland Simpson 8 Herriman UT 27:06 105
12 Kathryn Hendricks 12 Riverton UT 29:04 93
13 Tessa Lessner 9 Herriman UT 36:30 102

 

 

 

   Overall Kids   

Place Name                       City/state          Div   Total     Swim    Trans1  Bike    Trans2     Run  Bib#  
===== ========================== =================== ===== ========= ======= ======= ======= ======= ======= =====
1 Hunter Ramsey South Jordan UT K0114 18:10 1:23 1:18 6:38 0:30 8:22 97
2 Greer Bleyl Salt Lake City UT K0114 18:11 0:45 0:54 8:01 0:27 8:07 85
3 Hannah Hilton Salt Lake City UT K0114 20:29 1:06 1:26 7:07 0:30 10:22 91
4 Sage Jensen Riverton UT K0114 21:02 0:54 1:14 6:40 0:27 11:49 94
5 Beverly Jones South Jordan UT K0114 22:21 0:45 1:32 7:10 0:25 12:32 88
6 Ellie Raulinaitis Riverton UT K0114 22:41 1:01 2:22 7:10 0:30 11:41 95
7 Gary Hendricks Riverton UT K0114 23:46 1:49 1:25 7:55 0:39 12:00 104
8 Sarah Gill South Jordan UT K0114 24:05 0:47 1:33 7:29 0:27 13:50 86
9 Peyton Ming Riverton UT K0114 24:06 0:53 2:19 8:45 0:32 11:38 96
10 Hannah Steere South Jordan UT K0114 24:29 0:48 1:23 8:16 0:33 13:31 87
11 Paige Michaels Draper UT K0114 24:50 0:56 2:23 8:38 0:31 12:24 98
12 Taylor Gerrard Holladay UT K0114 25:29 1:51 1:32 9:51 0:38 11:39 103
13 Madison Michaels Draper UT K0114 25:35 0:54 4:10 9:22 0:36 10:36 92
14 Sam Gallegos Herriman UT K0114 26:21 1:39 4:18 8:29 0:26 11:30 101
15 Sienna Hathaway Herriman UT K0114 26:25 0:55 2:28 7:23 0:27 15:13 90
16 Holland Simpson Herriman UT K0114 27:06 1:07 2:56 7:21 0:30 15:14 105
17 Kathryn Hendricks Riverton UT K0114 29:04 2:13 2:41 7:47 0:30 15:55 93
18 Tessa Lessner Herriman UT K0114 36:30 7:39 3:57 12:45 0:24 11:47 102